Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego www.indianmarket.pl jest firma ND SERVICES Sp. z o. o. z siedziba w Ul.Politechniczna 7/8, . Wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sad Rejonowy dla Gdansk, XIII Wydzial Gospodarczy. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.indianmarket.pl

 1. www.indianmarket.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać oferowane w nim produkty. 

  1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.indianmarket.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

  2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej do najnowszej wersji i odpowiednio skonfigurowanej.

   

  1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

  2. Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać:

  - adres poczty elektronicznej (e-mail) oraz hasło do logowania;

  - potwierdzenie zapoznania się i akceptację niniejszego regulaminu oraz Polityki Prywatności.

  - imię i nazwisko oraz adres klienta;

  - adres do wysyłki oraz imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, jeżeli są inne niż dane klienta (podanie imienia i nazwiska innej osoby w danych do wysyłki jest równoznaczne z upoważnieniem tej osoby przez klienta do odbioru przesyłki);

  - dane do faktury (w przypadku, gdy Kupujący chce otrzymać fakturę);

  - numer telefonu.

  Zamówienie dokonywane jest przez wybór produktów, wybór liczby i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

 2. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie www.indianhouse.pl bez dodatkowej opłaty.

 3. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

 4. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

 

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.
 2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny za Towary:

- przelewem na numer konta bankowego 35 1140 2004 0000 3602 7918 9980,

- płatnością elektroniczną,

- przy obiorze Towarów.

 

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką pocztową, przesyłką kurierską lub transportem własnym firmy (do 30km lokalnie przy zakupach powyżej 200zł dostawa jest darmowa). Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
 3. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych licząc od dnia wpływu należności za Zamówienie lub zawarcia Umowy sprzedaży z płatnością przy odbiorze.

 

 1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.indianhouse.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz zgodny z zamówieniem. 
 4. W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru, www.indianhouse.pl informuje o tym Zamawiającego e-mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.indianmarket.pl.
 5. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827)

Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

Art. 28. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

1) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: a)  obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, b)  polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony - od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy;

2) dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy.

Art. 29. 1. If the consumer has not been informed by the trader about the right to withdraw from the contract, this right expires after 12 months from the date of expiry of the deadline referred to in art. 27. 2. If the consumer has been informed by the entrepreneur about the right to withdraw from the contract before the deadline referred to in paragraph 1, the deadline to withdraw from the contract expires after 14 days from providing the consumer with information about this right.

We are at your disposal. We are happy to answer any questions and clarify all doubts ..
You can contact us in many ways:

{} Shop_email 

tel:  0048729610741 

{} Shop_name

{} Shop_address_1

{} Shop_address_2

We work from Monday to Saturday from 10.00 to 19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl